Ukrainian English Russian Turkish

Студентський обмін: «+» чи «-»

Майже закінчився термін обміну студентами між нашим університетом та Харківським національним технічним університетом сільського господарства.  Але ж як це було? Що це принесло студентам: позитив чи негатив?

Протягом  майже 3-х місячного перебування в Сумському НАУ, студенти мали насичену навчальну і культурну програму, яка сприяла розширенню як професійних знань так і загального кругозору. Робочою групою, було сформовано план програми обміну, курс лекцій, практичні кейси та дозвілля.

Окрім лекцій та навчання, гості щодня мали змогу знайомитися з навчальним процесом в університеті, спілкуватись зі своїми колегами, спільно готуватися до занять і т.д. Програма перебування гостей передбачала можливість більш глибокого ознайомлення з роботою Сумського НАУ, вивчення особливостей культури міста, розширення теоретичних знань та практичних знань.

Також, було організовано чаювання з деканом інженерно-технологічного університету Довжиком М. Я. під час якого студенти поділилися своїми враженнями від такої своєрідної подорожі:

   Що виявилося для вас найважчим за цей період обміну?

  Не знаю, для мене нічого важкого в цей період обміну не було, я легко знайшов собі друзів, легко пристосувався до іншої обстановки. (Єсін Вадим)

  Що найбільше сподобалось вам  у нашому університеті?

  Коли я приїхав до вашого вузу, то найбільше мені сподобалось подача матеріалу викладачів до студентів, та  їх відповідальне ставлення до своїх дисциплін!!! Заняття проходили дуже цікаво та пізнавально!!! Гуртожиток в якому ми проживали, був комфортними, а люди які проживали в ньому-виховані та ввічливі. Великим плюсом було те, що учбові корпуси та гуртожитки знаходилися поруч, що заощаджувало сили студента для подальшого продуктивного дня. (Бутенко Дмитро)

  А мені сподобалася їдальня! У вас неймовірно смачно готують! А загалом все сподобалося! Дуже зручне розміщення корпусів та гуртожитків, цікаві лекції та дружні студенти. (Єсін Вадим)

  Чи встигли Ви познайомитися з м. Суми?

  Звичайно! У вас неймовірно красиве місто! Я встиг побувати на головній вулиці, в центрі, в легкоатлетичному Манежі. Також завдячуючи студентському самоврядуванню, для нас буда проведене екскурсія місто. Було цікаво! Звичайно, хотілося б приїхати до вас ще не раз! (Олександр Мельник)

  Що стало для вас найголовнішим здобутком за період обміну?

  З одного боку те, що ми змогли покращити свої знання, також побачили та відчули на собі яким є освітній процес в іншому університеті. А ось з іншої сторони, цей обмін був для нас певним випробуванням, за допомогою якого ми стали ще більш самостійними та знайшли собі нових друзів, яких тепер запрошуємо до себе, до Харкова! (Анна Гонт)

Загалом же харківські колеги відзначили надзвичайну гостинність студентів і викладачів Сумського НАУ та висловили готовність так само затишно і дружньо вітати наших студентів, які так само будуть  відвідувати Харківський національний технічний університетом сільського господарства.

Анна Будакова

vP KE77W10E

OQvK0PBtlUQ

kjF-clPp20Q

Gy-cmJgkFYo

DV7qau6Ipis

cSDAMZq5Nic

news

image

ВІТАЛЬНЕ СЛОВО

    ШАНОВНІ СТУДЕНТИ! Щиро вітаю Вас від імені викладачів факультету з новим навчальним роком! Студентство, мабуть , є найбільш прогресивним Read More
image

Професор Гецович# лекції# обмін досвідом

Професорські лекції.... Професор Гецович Євгеній Мойсейович провів ряд науково - практичних лекцій студентам спеціальності 245 «Транспортні технологїї», де викладений  теоретичний матеріал Read More
image

Інтелектуальні ігри

Що? Де? Коли?           За ініціативи настоятеля церкви святої Валентини отця Миколая вже кілька років поспіль у СНАУ відбувається інтелектуальна Read More
image

Додатковий набір на спеціальності ІТФ на заочну форму

Додатковий набір на спеціальності ІТФ на заочну форму Сумський національний аграрний університет з 14 листопада 2017 року розпочинається набір на Read More
image

Україна #Євросоюз #Зміцнення відносин #Науковий та навчальний обмін

Чеський Університет природничих наук Прага в гостях у СНАУ У зв'язку із зміцненням  відносин України та держав Євросоюзу розширюється науковий Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6