Ukrainian English Russian Turkish

Студентський обмін: «+» чи «-»

Майже закінчився термін обміну студентами між нашим університетом та Харківським національним технічним університетом сільського господарства.  Але ж як це було? Що це принесло студентам: позитив чи негатив?

Протягом  майже 3-х місячного перебування в Сумському НАУ, студенти мали насичену навчальну і культурну програму, яка сприяла розширенню як професійних знань так і загального кругозору. Робочою групою, було сформовано план програми обміну, курс лекцій, практичні кейси та дозвілля.

Окрім лекцій та навчання, гості щодня мали змогу знайомитися з навчальним процесом в університеті, спілкуватись зі своїми колегами, спільно готуватися до занять і т.д. Програма перебування гостей передбачала можливість більш глибокого ознайомлення з роботою Сумського НАУ, вивчення особливостей культури міста, розширення теоретичних знань та практичних знань.

Також, було організовано чаювання з деканом інженерно-технологічного університету Довжиком М. Я. під час якого студенти поділилися своїми враженнями від такої своєрідної подорожі:

   Що виявилося для вас найважчим за цей період обміну?

  Не знаю, для мене нічого важкого в цей період обміну не було, я легко знайшов собі друзів, легко пристосувався до іншої обстановки. (Єсін Вадим)

  Що найбільше сподобалось вам  у нашому університеті?

  Коли я приїхав до вашого вузу, то найбільше мені сподобалось подача матеріалу викладачів до студентів, та  їх відповідальне ставлення до своїх дисциплін!!! Заняття проходили дуже цікаво та пізнавально!!! Гуртожиток в якому ми проживали, був комфортними, а люди які проживали в ньому-виховані та ввічливі. Великим плюсом було те, що учбові корпуси та гуртожитки знаходилися поруч, що заощаджувало сили студента для подальшого продуктивного дня. (Бутенко Дмитро)

  А мені сподобалася їдальня! У вас неймовірно смачно готують! А загалом все сподобалося! Дуже зручне розміщення корпусів та гуртожитків, цікаві лекції та дружні студенти. (Єсін Вадим)

  Чи встигли Ви познайомитися з м. Суми?

  Звичайно! У вас неймовірно красиве місто! Я встиг побувати на головній вулиці, в центрі, в легкоатлетичному Манежі. Також завдячуючи студентському самоврядуванню, для нас буда проведене екскурсія місто. Було цікаво! Звичайно, хотілося б приїхати до вас ще не раз! (Олександр Мельник)

  Що стало для вас найголовнішим здобутком за період обміну?

  З одного боку те, що ми змогли покращити свої знання, також побачили та відчули на собі яким є освітній процес в іншому університеті. А ось з іншої сторони, цей обмін був для нас певним випробуванням, за допомогою якого ми стали ще більш самостійними та знайшли собі нових друзів, яких тепер запрошуємо до себе, до Харкова! (Анна Гонт)

Загалом же харківські колеги відзначили надзвичайну гостинність студентів і викладачів Сумського НАУ та висловили готовність так само затишно і дружньо вітати наших студентів, які так само будуть  відвідувати Харківський національний технічний університетом сільського господарства.

Анна Будакова

vP KE77W10E

OQvK0PBtlUQ

kjF-clPp20Q

Gy-cmJgkFYo

DV7qau6Ipis

cSDAMZq5Nic

news

image

ВІТАЛЬНЕ СЛОВО

    ШАНОВНІ СТУДЕНТИ! Щиро вітаю Вас від імені викладачів факультету з новим навчальним роком! Студентство, мабуть , є найбільш прогресивним Read More
image

Конференція «Технічний прогрес в АПК»

Делегація Сумського НАУ взяла участь у конференції «Технічний прогрес в АПК» 23 березня делегація Сумського НАУ у складі: зав. кафедри Read More
image

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗА НАПРЯМКОМ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “МАШИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА” 22 березня на базі Харківського національного технічного Read More
image

ЗУСТРІЧ З ВЕТЕРАНОМ

Зустріч з ветераном          У рамках проведення виховної роботи у корпусі Інженерно-технологічного факультету 16 березня 2017 року відбулася зустріч студентів Read More
image

Новини вступної кампанії 2017

Вступна кампанія-2017 МОН України своїм наказом № 1236 від 13 жовтня 2016 року затвердив «Умови прийому на навчання до вищих навчальних Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5